Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie sedii AJOFM BN
- Număr anunț
- DA22914357
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BISTRITA-NASAUD (CUI 11364864)
- Furnizor / câștigător
- PUBLIX SRL (CUI RO18007214)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.520 RON
- Valoare atribuită
- 31.520 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 16:18
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.520 RON
din 31.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro