Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei motor M40,Ulei ungere lant Alser

Număr anunț
DA22902791
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala Ocolul Silvic Padurile Sincii RA (CUI RO26284950)
Furnizor / câștigător
ALSER FOREST S.A. (CUI RO20951361)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764,75 RON
Valoare atribuită
764,75 RON
Data publicării
23.04.2019 15:31
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

764,75 RON

din 764,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.