Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SI TRANSPORT BALAST

Număr anunț
DA22919711
Autoritate contractantă
Comuna Almas (CUI 3520270)
Furnizor / câștigător
ALFA TRUST SRL (CUI RO8214913)
Cod CPV
14212310-6 · Balast (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.600 RON
Valoare atribuită
8.600 RON
Data publicării
25.04.2019 12:30
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.600 RON

din 8.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.