Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE TEAVA RECTANGULARA

Număr anunț
DA22917606
Autoritate contractantă
ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
Furnizor / câștigător
TREI ORI TREI SRL (CUI RO11180462)
Cod CPV
14711000-8 · Fier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.773,95 RON
Valoare atribuită
8.773,95 RON
Data publicării
25.04.2019 10:43
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.773,95 RON

din 8.773,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.