Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere a terenurilor,cosire
- Număr anunț
- DA22916458
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
- Furnizor / câștigător
- ROBERTO IMPEX SRL (CUI 24161640)
- Cod CPV
- 77314000-4 · Servicii de intretinere a terenurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115.200 RON
- Valoare atribuită
- 115.200 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 09:47
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
115.200 RON
din 115.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro