Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse lot . 7, din anunt publicitate ADV 1074627

Număr anunț
DA22914407
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01784 (CUI 2574140)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.815,24 RON
Valoare atribuită
2.815,24 RON
Data publicării
24.04.2019 16:25
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 16:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.815,24 RON

din 2.815,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.