Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat

Lucrari de pietruire a drumurilor

Număr anunț
DA22913895
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
Furnizor / câștigător
MELTIADE TRANS SRL (CUI RO35348807)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250.000 RON
Valoare atribuită
100 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
24.04.2019 15:38
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100 RON

din 250.000 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 249.900 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.