Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Licenta lunara software pentru monitorizare prin GPS
- Număr anunț
- DA22913784
- Autoritate contractantă
- Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
- Furnizor / câștigător
- S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI RO15105501)
- Cod CPV
- 79714100-3 · Servicii de localizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.713,60 RON
- Valoare finală
- 1.713,60 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 15:30
- Data finalizării
- 25.04.2019 14:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.