Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calculator birou
- Număr anunț
- DA22913375
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,80 RON
- Valoare atribuită
- 335,80 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 15:06
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
335,80 RON
din 335,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro