Ofertă acceptată
Cumpărare directă
autobasculanta cu operator si combustibil incluse
- Număr anunț
- DA22912058
- Autoritate contractantă
- ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
- Furnizor / câștigător
- IONELA SRL (CUI RO1074553)
- Cod CPV
- 34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.175 RON
- Valoare atribuită
- 30.175 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 14:00
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.175 RON
din 30.175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro