Ofertă acceptată Cumpărare directă

BAT.R6/A ENERGIZER INDUSTRIAL

Număr anunț
DA22912017
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET "GONG" SIBIU (CUI 4582963)
Furnizor / câștigător
UNITEL SRL (CUI RO785590)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91,14 RON
Valoare atribuită
91,14 RON
Data publicării
24.04.2019 13:59
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91,14 RON

din 91,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.