Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII CASCO SI RCA
- Număr anunț
- DA22911210
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.273,68 RON
- Valoare atribuită
- 11.273,68 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 13:25
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.273,68 RON
din 11.273,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro