Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPA CU LUMINA INTERMITENTA

Număr anunț
DA22906359
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
31521300-7 · Lampi electrice portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.700 RON
Valoare atribuită
4.700 RON
Data publicării
24.04.2019 10:07
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.700 RON

din 4.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.