- Număr anunț
- DA22904949
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
- Furnizor / câștigător
- BMS BUSINESS MANAGEMENT SERVICES SRL (CUI 30386630)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.750 RON
- Valoare atribuită
- 28.750 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 09:00
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 07:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.750 RON
din 28.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro