Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,3% sub estimat
Cozonac
- Număr anunț
- DA22914894
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI RO14313954)
- Furnizor / câștigător
- DINAR PROD COM SRL (CUI 12300362)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448 RON
- Valoare atribuită
- 410,90 RON 8,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.04.2019 07:41
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 17:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
410,90 RON
din 448 RON estimat
8,3%
Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 37,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.