Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CORN CU VISINE
- Număr anunț
- DA22911037
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 (CUI 7274020)
- Furnizor / câștigător
- LEOSLO SRL (CUI RO32070829)
- Cod CPV
- 15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204,80 RON
- Valoare atribuită
- 204,80 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 13:18
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
204,80 RON
din 204,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro