Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii analiza apa potabila pentru statii dializa 617/28.03.2019/an
- Număr anunț
- DA22919423
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- BIOSOL PSI SRL (CUI RO13341727)
- Cod CPV
- 71610000-7 · Servicii de testare si de analiza a compozitiei si a puritatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.851 RON
- Valoare atribuită
- 16.851 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 12:15
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.851 RON
din 16.851 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro