Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOUNEALTA Husqvarna 525 Rx

Număr anunț
DA22906348
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB (CUI 27661977)
Furnizor / câștigător
TALVIDIA SRL (CUI RO10296770)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.511,77 RON
Valoare atribuită
1.511,77 RON
Data publicării
24.04.2019 10:07
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.511,77 RON

din 1.511,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.