Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de comunicatii de date si internet, pentru sustenabilitatea proiectelor ADSPO, BLMO si OPM

Număr anunț
DA22913820
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA HUNEDOARA (CUI 11326062)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.809,68 RON
Valoare atribuită
7.809,68 RON
Data publicării
24.04.2019 15:32
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.809,68 RON

din 7.809,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.