Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor

Număr anunț
DA22912296
Autoritate contractantă
Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
Furnizor / câștigător
Banu Manuela Tamara PFA (CUI 29136249)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare atribuită
4.400 RON
Data publicării
24.04.2019 14:12
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400 RON

din 4.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.