Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRICOU POLO INSCRIPTIONAT
- Număr anunț
- DA22907883
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
- Cod CPV
- 18333000-2 · Tricouri polo (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 11:11
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.008 RON
din 1.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro