Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CURATENIE 836

Număr anunț
DA22846966
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI RO8566138)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,10 RON
Valoare atribuită
187,10 RON
Data publicării
16.04.2019 14:32
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,10 RON

din 187,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.