Ofertă acceptată Cumpărare directă

Necesar Birotica

Număr anunț
DA22918995
Autoritate contractantă
SC APA SERV TROTUS SRL (CUI RO27864203)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
Cod CPV
30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,42 RON
Valoare atribuită
105,42 RON
Data publicării
25.04.2019 11:52
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,42 RON

din 105,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.