Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capsator profesional Novus B50 140 coli 100x236 2317 negru cu gri reglabil 8 cm/ Capse Novus 2317 10

Număr anunț
DA22917251
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,69 RON
Valoare atribuită
356,69 RON
Data publicării
25.04.2019 10:26
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,69 RON

din 356,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.