Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOCOLANT DIN POLIESTER ALBERTA 1/A4 230G 50/TOP TRANSPARENT XEROX

Număr anunț
DA22914993
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL LITERATURII ROMANE (CUI 4192510)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,76 RON
Valoare atribuită
165,76 RON
Data publicării
25.04.2019 08:01
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,76 RON

din 165,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.