Ofertă acceptată Cumpărare directă

GAZE SPECIALE - OXIGEN

Număr anunț
DA22913801
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
Cod CPV
24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
959,40 RON
Valoare atribuită
959,40 RON
Data publicării
24.04.2019 15:31
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

959,40 RON

din 959,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.