Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet plicuri

Număr anunț
DA22912875
Autoritate contractantă
COMUNA SALIGNY (CUI RO16384773)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43,08 RON
Valoare atribuită
43,08 RON
Data publicării
24.04.2019 14:39
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43,08 RON

din 43,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.