Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat
PUNGI AUTOSIGILANTE STERILIZARE 190mmx330mm
- Număr anunț
- DA22912769
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 975 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2019 14:34
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
975 RON
din 1.000 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.