Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUBLICATII PENTRU BIBLIOTECA

Număr anunț
DA22914733
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Furnizor / câștigător
INFOSTAR SRL (CUI RO14375892)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,84 RON
Valoare atribuită
268,84 RON
Data publicării
24.04.2019 18:36
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,84 RON

din 268,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.