Ofertă refuzată
Cumpărare directă
KABIVEN
- Număr anunț
- DA22912322
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
- Cod CPV
- 33692200-9 · Produse pentru nutritie parenterala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.253 RON
- Valoare finală
- 2.253 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 14:13
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.