Ofertă refuzată Cumpărare directă

PIESE MASINI DE GATIT

Număr anunț
DA22910024
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
39722200-1 · Piese pentru masini de gatit (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770,67 RON
Valoare finală
770,67 RON
Data publicării
24.04.2019 12:32
Data finalizării
25.04.2019 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.