Ofertă acceptată Cumpărare directă

3541FC CIOCAN ROTOPERCUTOR MAKITA 850w

Număr anunț
DA22909116
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.837 RON
Valoare atribuită
4.837 RON
Data publicării
24.04.2019 11:55
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.837 RON

din 4.837 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.