Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de furnizare internet pentru DGASPC Sector 3 si centre din subordine

Număr anunț
DA22919418
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.814,20 RON
Valoare atribuită
5.814,20 RON
Data publicării
25.04.2019 12:14
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.814,20 RON

din 5.814,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.