Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de internet

Număr anunț
DA22915343
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Buftea (CUI 31483967)
Furnizor / câștigător
T.M.A. SERV SRL (CUI RO15516760)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
920 RON
Valoare atribuită
920 RON
Data publicării
25.04.2019 08:39
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

920 RON

din 920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.