Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARBUNE 10KG

Număr anunț
DA22914818
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI RO8566138)
Cod CPV
24327200-4 · Carbune de lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698 RON
Valoare atribuită
698 RON
Data publicării
25.04.2019 07:14
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

698 RON

din 698 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.