Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de gazduire, configurare, intretinere, actualizare website www.primariachitila.ro

Număr anunț
DA22913638
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
NEW GLOBAL MEDIA SRL (CUI 35321151)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.160 RON
Valoare atribuită
14.160 RON
Data publicării
24.04.2019 15:21
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 17:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.160 RON

din 14.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.