Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii deseuri medicale

Număr anunț
DA22913323
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Lipova (CUI 3518806)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare atribuită
13.500 RON
Data publicării
24.04.2019 15:03
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.500 RON

din 13.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.