Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURĂȚENIE

Număr anunț
DA22912218
Autoritate contractantă
Comuna Branistea (CUI 4344279)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
938,65 RON
Valoare atribuită
938,65 RON
Data publicării
24.04.2019 14:07
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

938,65 RON

din 938,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.