Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciul de colectare,transport si eliminare finala deseuri med infectioase -spitalicesti
- Număr anunț
- DA22911865
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BISTRITA-NASAUD (CUI 7641428)
- Furnizor / câștigător
- AKSD ROMANIA SRL (CUI RO13033778)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.702,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.702,50 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 13:52
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.702,50 RON
din 4.702,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro