Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcator notebook HP 19,5V - 4,62 A PN: 693712-001
- Număr anunț
- DA22911889
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- UVEX STAR SRL (CUI RO6512999)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 152,50 RON
- Valoare atribuită
- 152,50 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 13:53
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
152,50 RON
din 152,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro