Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner HP CF283X / Canon CRG737, negru, 2200 pagini, compatibil HP M125a Canon MF229dw
- Număr anunț
- DA22919346
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,52 RON
- Valoare atribuită
- 302,52 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 12:10
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
302,52 RON
din 302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro