Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner CANON CRG718 BLACK cc530a ce410x cf380X HP Laserjet CM2320 CP2020 2025; 3500pag
- Număr anunț
- DA22919279
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198,32 RON
- Valoare atribuită
- 198,32 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 12:07
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
198,32 RON
din 198,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro