Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drum unit XEROX WORKCENTRE 5222 / 5225, ORIGINAL , Unitate imagine cu cilindru, cod 101R0043

Număr anunț
DA22917362
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANU (CUI 4347771)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.342,86 RON
Valoare atribuită
1.342,86 RON
Data publicării
25.04.2019 10:31
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.342,86 RON

din 1.342,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.