Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner HP LJ M630/M605/M604/M606/630/605/606/CF281A/HP81a/81a/original
- Număr anunț
- DA22913574
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI RO8531717)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.296,25 RON
- Valoare atribuită
- 3.296,25 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 15:17
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 07:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.296,25 RON
din 3.296,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro