Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tastatura K480
- Număr anunț
- DA22914536
- Autoritate contractantă
- U.M.0460 RM.VALCEA (Inspectoratul de Jandarmi Judetean Valcea) (CUI 2649510)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188 RON
- Valoare atribuită
- 188 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 16:55
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 17:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
188 RON
din 188 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro