Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile conform ADV1072616

Număr anunț
DA22913959
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
Cod CPV
30237310-5 · Cartuse de fonturi pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.352 RON
Valoare atribuită
9.352 RON
Data publicării
24.04.2019 15:41
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.352 RON

din 9.352 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.