Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem All-in-One Lenovo IdeaCentre 520-24IKU cu procesor Intel® Core™ i3-7020U, 2.30 GHz, Kaby Lake
- Număr anunț
- DA22908713
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.336,12 RON
- Valoare atribuită
- 8.336,12 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 11:40
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.336,12 RON
din 8.336,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro