Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Injector 0445120057 buldozer New Holland D 180LT
- Număr anunț
- DA22917762
- Autoritate contractantă
- DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
- Furnizor / câștigător
- SEEBRIG INVESTMENT SRL (CUI RO24917931)
- Cod CPV
- 34312000-7 · Piese pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 933,66 RON
- Valoare atribuită
- 933,66 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 10:51
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
933,66 RON
din 933,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro