Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pompa WILO TWU 4-0418 3~

Număr anunț
DA22890084
Autoritate contractantă
Comuna Bogdanesti (Primaria Comunei Bogdanesti) (CUI 4326817)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI RO24884931)
Cod CPV
43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.897,60 RON
Valoare finală
3.897,60 RON
Data publicării
22.04.2019 14:42
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.