Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CORP IL.INALT MARI DIECAST ALUM 60W
- Număr anunț
- DA22919547
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
- Furnizor / câștigător
- ROMA2S TRANSYLVANIA INGINERIE SRL (CUI RO28416143)
- Cod CPV
- 31532110-8 · Lampi cu tuburi fluorescente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,12 RON
- Valoare atribuită
- 336,12 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 12:20
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2019 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
336,12 RON
din 336,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro